Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Ing. Tereza Chwastková

Privátní poradce

V oboru financí se pohybuji od roku 2020. Mou krátkou praxi vyvažuje zapálení pro řešení klientských potřeb, intenzivní školení a trénink mých schopností. Podpora ze strany školitele a efektivní systém sebevzdělávání mi napomáhají se v této oblasti dále posouvat. Na financích mě baví předávat dále informace, polopatě a srozumitelně a napomáhat tak lidem lépe pochopit principy finančních nástrojů a jejich uplatnění v individuálních finančních plánech. Myslím si, že obor financí je složitý avšak užitečný obor, díky kterému mohu pomoci svým klientům dosahovat jejích cílů a finanční nezávislosti. Mým záměrem je dlouhodobá spolupráce, navazování vztahu a oboustranná důvěra při řešení soukromých a rodinných financí. Moje služba je určena všem, kterým nejsou jejich finance lhostejné.

Ing. Veronika Cieslar Haratyková, PFP

Privátní poradce

Ve financích jsem se začala pohybovat již při studiu na vysoké škole v roce 2011. Mám za sebou dlouholetou zkušenost s řešením financování bydlení, ať už se jedná o výstavby rodinných domů nebo koupi nemovitostí. Více než stovce klientům se starám o jejich rezervy, investice a pomáhám ji vytvářet majetek, který plní jejich současné i budoucí cíle. Mým snem je nabízet kvalitní péči o klienty a vytvořit pobočky, které umožní práci schopným lidem, se stejným přáním - a tím je zvýšení kvality finančního oboru.